Menu główne
Start
Aktualności
Gazetka szkolna
Kalendarz roku szkolnego
Egzamin ósmoklasisty
Wydarzenia szkolne
O naszej szkole
Dokumenty szkolne
Wykaz podręczników
Plan lekcji
Zajęcia pozalekcyjne
Świetlica
Gabinet logopedy
Biblioteka szkolna
Klub Europejski
Programy-projekty-akcje
Projekty unijne
Projekt edukacyjny "Dzieci polskie..."
Projekt Pokłady Kultury
Sport w szkole
Szkoła Promująca Zdrowie
Oddziały szpitalne
SKO
Sześciolatek w szkole
Uczeń z klasą
Foto-galeria
Petycje
Szukaj
Pokłady Kultury PDF Drukuj Email
Wpisał: Anita   
02.12.2019.

 Image

  
Mamy przyjemność i zaszczyt uczestniczyć w Miejskim Programie Edukacji Kulturalnej – POKŁADY KULTURY. To trzyletni projekt, którego głównym celem jest stworzenie miejskiego programu edukacji kulturalnej, opartego na podnoszeniu kompetencji i budowaniu narzędzi umożliwiających czynne i krytyczne uczestnictwo w kulturze. W ramach projektu odbyły się bezpłatne warsztaty dla uczniów kl. I – V „Oko Kalejdoskopu”, w których uczestniczyli nasi uczniowie. Zapraszamy do śledzenia efektów spotkań warsztatowych i propozycji spotkań kulturalnych:   https://www.facebook.com/PokladyKulturyBytom/?epa=SEARCH_BOX
                     Anita Kowalkowska – Marcola
     Anna Bujnarowska
 
   
Pokłady Kultury
  
_______________
  
 
Wykład "Między słowem a mieczem - filozofia przeciw przemocy"
12 listopada 2019r. 

12 listopada uczniowie klasy V a i V b uczestniczyli w wykładzie prowadzonym przez niekonwencjonalnego filozofa J. M. Spychałę pt. "Między słowem a mieczem - filozofia przeciw przemocy". Zastanawialiśmy się czy filozofia może być odpowiedzią na przemoc na podstawie książek, filmów oraz bohaterów popkultury. Było inspirująco.

Wykład

  

Zmieniony ( 02.12.2019. )
 
Sondy
Mój ulubiony przedmiot to...
 
RODZICE
Ważne informacje
Rada Rodziców
Szkoła przyjazna rodzinie
Egzamin ósmoklasisty
Kadra SP 3
Dokumenty szkolne
Fundusz stypendialny
Bezpieczeństwo w sieci
Kontakt