Menu główne
Start
Aktualności
Gazetka szkolna
Kalendarz roku szkolnego
Egzamin ósmoklasisty
Oferta szkół średnich
Wydarzenia szkolne
O naszej szkole
Dokumenty szkolne
Wykaz podręczników
Plan lekcji
Zajęcia pozalekcyjne
Świetlica szkolna
Biblioteka szkolna
Gabinet logopedy
Klub Europejski
Programy-projekty-akcje
Projekty unijne
Projekt edukacyjny "Dzieci polskie..."
Projekt Pokłady Kultury
Sport w szkole
Szkoła Promująca Zdrowie
Oddziały szpitalne
SKO
Sześciolatek w szkole
Uczeń z klasą
Foto-galeria
Petycje
RODO
Szukaj
Nauczanie na odległość
Galeria Trójki
Pasowanie na czytelnika
Majowe święta
Dzień Strażaka
100-lecie Powstań Śląskich
100-lecie Urodzin Jana Pawła II
Akcja Kartka dla medyka
Wirtualny Festiwal Czytania 2020
Zajęcia rewalidacyjne PDF Drukuj Email
Wpisał: Asia   
25.03.2020.

Image

Nauczanie na odległość

 

Nauczyciel  pani Joanna Okorska

25.03.2020r.

klasa  5d

Temat:
Stymulowanie rozwoju poznawczego poprzez wykorzystanie przekazów multimedialnych do pobudzania zainteresowań otaczającym światem.

Zakres treści:
Kształtowanie u uczniów postaw sprzyjających ich dalszemu rozwojowi indywidualnemu i
społecznemu; ciekawości poznawczej, kreatywności; dbałość o to, aby dziecko mogło nabywać wiedzę i umiejętności potrzebne do rozumienia świata, w tym zagwarantowanie mu dostępu do różnych możliwości korzystania z nich. Rozmowa telefoniczna z uczniem i rodzicem, muzyka relaksacyjna -wykorzystanie zasobów  youtube.com

 

26.03.2020r./ 30.03.2020r.

klasa  6d

Temat:
Stymulowanie rozwoju poznawczego poprzez wykorzystanie przekazów multimedialnych do pobudzania zainteresowań otaczającym światem.

Zakres treści:
Kształtowanie u uczniów postaw sprzyjających ich dalszemu rozwojowi indywidualnemu i
społecznemu; ciekawości poznawczej, kreatywności; dbałość o to, aby dziecko mogło nabywać wiedzę i umiejętności potrzebne do rozumienia świata, w tym zagwarantowanie mu dostępu do różnych możliwości korzystania z nich. Rozmowa telefoniczna z uczniem i rodzicem, muzyka relaksacyjna -wykorzystanie zasobów  youtube.com

 

30.03.2020r.

klasa  8b

Uczniom klas ósmych życzę powodzenia na próbnych  egzaminach!

 

01.04.2020r.

Drodzy uczniowie i rodzice! Wszystkie materiały i zasoby do zajęć rewalidacyjnych przesyłane są na MobiDziennik w dniu zajęć. Utrzymujemy dotychczasową formę komunikacji.
 

___________________________________________________________________

 

Nauczyciel  pani Joanna Zagórska

klasy 3c-T, 5d-T oraz 7a

Pani Joanna Zagórska zaprasza uczniów z klasy 3c-T, 5d-T oraz 7a, z którymi prowadzi zajęcia rewalidacji indywidualnej na swoją stronę padlet, na której według planu będą pojawiać się nowe zadania. Link do zasobów zamieszczonych na portalu padlet.com dostępny jst bezpośrednio u nauczyciela prowadzącego, a środkiem komunikacji jest MobiDziennik.

 

___________________________________________________________________

  

Nauczyciel  pani Anna Bujnarowska

 25.03.2020r

 klasy 2c-T oraz 6a

Pani Anna Bujnarowska zaprasza uczniów z klasy 2c-T oraz 6a, z którymi prowadzi zajęcia rewalidacji indywidualnej na swoją stronę padlet , na której według planu będą pojawiać się nowe zadania. Link do zasobów zamieszczonych na portalu padlet.com dostępny jest bezpośrednio u nauczyciela prowadzącego, a środkiem komunikacji jest MobiDziennik.

 

 __________________________________________________________________

 

 Nauczyciel pani Mariola Skoczewska

klasa 1c

Pani Mariola Skoczewska zaprasza uczniów z klasy 1c-T, z którymi prowadzi zajęcia rewalidacji indywidualnej na swoją stronę padlet, na której według planu będą pojawiać się nowe zadania. Link do zasobów zamieszczonych na portalu padlet.com dostępny jest bezpośrednio u nauczyciela prowadzącego, a środkiem komunikacji jest MobiDziennik.

 

 _______________________________________________________________

 

 Nauczyciel pani Ilona Goldman

Klasy 2c-T, 3a oraz 8c-T

Pani Ilona Goldman zaprasza uczniów z klasy 2c-T, 3a oraz 8c-T, z którymi prowadzi zajęcia rewalidacji indywidualnej na swoją stronę padlet , na której według planu będą pojawiać się nowe zadania. Link do zasobów zamieszczonych na portalu padlet.com dostępny jest bezpośrednio u nauczyciela prowadzącego, a środkiem komunikacji jest MobiDziennik.

 

Nauczyciel pani Joanna Król

klasy 1c-T, 2c-T, 4a oraz 8c-T

Pani Joanna Król zaprasza uczniów z klasy 1c-T, 2c-T, 4a oraz 8c-T, z którymi prowadzi zajęcia rewalidacji indywidualnej na swoją stronę padlet , na której według planu będą pojawiać się nowe zadania.Link do zasobów zamieszczonych na portalu padlet.com dostępny jest bezpośrednio u nauczyciela prowadzącego, a środkiem komunikacji jest MobiDziennik.

 
______________________________________________________________

 

 Nauczyciel pani Katarzyna Kokoszka - Olszówka

 klasa 4 i 5

Zapraszam uczniów z klas czwartych i piątych, z którymi prowadzę zajęcia rewalidacji indywidualnej na swoją stronę padlet, na której według planu będą pojawiać się nowe zadania. Link do zasobów zamieszczonych na portalu padlet.com dostępny jest bezpośrednio u nauczyciela prowadzącego, a środkiem komunikacji jest MobiDziennik.

 
_____________________________________________________

 

 Nauczyciel pani Katarzyna Kalka

 klasy 2c, 8a, 8c 

Pani Katarzyna Kalka zaprasza uczniów z klasy II c - T, VIII a, VIII c-T, z którymi prowadzi zajęcia rewalidacji indywidualnej na swoją stronę padlet, na której wg planu będą pojawiać się nowe zadania. Link do zasobów zamieszczonych na portalu padlet.com dostępny jest bezpośrednio u nauczyciela prowadzącego, a środkiem komunikacji jest MobiDziennik.

 _____________________________________________________

 

Nauczyciel pani Aleksandra Bukowska

klasy 3c-T i 5a

27.03.2020r.

Pani Aleksandra Bukowska zaprasza uczniów z klasy 3c-T, oraz 5a, z którymi prowadzi zajęcia rewalidacji indywidualnej na swoją stronę padlet , na której według planu będą pojawiać się nowe zadania. Link do zasobów zamieszczonych na portalu padlet.com dostępny jest bezpośrednio u nauczyciela prowadzącego, a środkiem komunikacji jest MobiDziennik.

 

 ________________________________________________

 

Nauczyciel pani Jolanta Ziora


Klasa 8c-T


Pani Jolanta Ziora zaprasza ucznia z klasy 8c-T, z którym prowadzi zajęcia rewalidacji indywidualnej na swoją stronę padlet , na której według planu będą pojawiać się nowe zadania. Link do zasobów zamieszczonych na portalu padlet.com dostępny jest bezpośrednio u nauczyciela prowadzącego, a środkiem komunikacji jest MobiDziennik.

 

 

 

Zmieniony ( 22.04.2020. )
 
Sondy
RODZICE
Ważne informacje
Zapisy do klasy pierwszej
Nauczanie na odległość
Rada Rodziców
Szkoła przyjazna rodzinie
Informacje dla ósmoklasistów
Egzamin ósmoklasisty
Oferta szkół średnich
Kadra SP 3
Dokumenty szkolne
Fundusz stypendialny
Bezpieczeństwo w sieci
RODO
Kontakt