Zajęcia rewalidacyjne PDF Drukuj Email

25.03.2020r.

klasa  5d

Temat:
Stymulowanie rozwoju poznawczego poprzez wykorzystanie przekazów multimedialnych do pobudzania zainteresowań otaczającym światem.

Zakres treści:
Kształtowanie u uczniów postaw sprzyjających ich dalszemu rozwojowi indywidualnemu i
społecznemu; ciekawości poznawczej, kreatywności; dbałość o to, aby dziecko mogło nabywać wiedzę i umiejętności potrzebne do rozumienia świata, w tym zagwarantowanie mu dostępu do różnych możliwości korzystania z nich. Rozmowa telefoniczna z uczniem i rodzicem, muzyka relaksacyjna -wykorzystanie zasobów  youtube.com

26.03.2020r./ 30.03.2020r.

klasa  6d

Temat:

Zakres treści:

30.03.2020r.

klasa  8b

Uczniom klas ósmych życzę powodzenia na próbnych  egzaminach!

01.04.2020r.

Drodzy uczniowie i rodzice! Wszystkie materiały i zasoby do zajęć rewalidacyjnych przesyłane są na MobiDziennik w dniu zajęć. Utrzymujemy dotychczasową formę komunikacji.

___________________________________________________________________

Nauczyciel  pani Joanna Zagórska

klasy 3c-T, 5d-T oraz 7a

Pani Joanna Zagórska zaprasza uczniów z klasy 3c-T, 5d-T oraz 7a, z którymi prowadzi zajęcia rewalidacji indywidualnej na swoją stronę padlet, na której według planu będą pojawiać się nowe zadania. Link do zasobów zamieszczonych na portalu padlet.com dostępny jst bezpośrednio u nauczyciela prowadzącego, a środkiem komunikacji jest MobiDziennik.

___________________________________________________________________

Nauczyciel  pani Anna Bujnarowska

25.03.2020r

klasy 2c-T oraz 6a

Pani Anna Bujnarowska zaprasza uczniów z klasy 2c-T oraz 6a, z którymi prowadzi zajęcia rewalidacji indywidualnej na swoją stronę padlet , na której według planu będą pojawiać się nowe zadania. Link do zasobów zamieszczonych na portalu padlet.com dostępny jest bezpośrednio u nauczyciela prowadzącego, a środkiem komunikacji jest MobiDziennik.

Nauczyciel pani Mariola Skoczewska

klasa 1c

Pani Mariola Skoczewska zaprasza uczniów z klasy 1c-T, z którymi prowadzi zajęcia rewalidacji indywidualnej na swoją stronę padlet, na której według planu będą pojawiać się nowe zadania. Link do zasobów zamieszczonych na portalu padlet.com dostępny jest bezpośrednio u nauczyciela prowadzącego, a środkiem komunikacji jest MobiDziennik.

_______________________________________________________________

Nauczyciel pani Ilona Goldman

Klasy 2c-T, 3a oraz 8c-T

Pani Ilona Goldman zaprasza uczniów z klasy 2c-T, 3a oraz 8c-T, z którymi prowadzi zajęcia rewalidacji indywidualnej na swoją stronę padlet , na której według planu będą pojawiać się nowe zadania. Link do zasobów zamieszczonych na portalu padlet.com dostępny jest bezpośrednio u nauczyciela prowadzącego, a środkiem komunikacji jest MobiDziennik.

Nauczyciel pani Joanna Król

klasy 1c-T, 2c-T, 4a oraz 8c-T

Pani Joanna Król zaprasza uczniów z klasy 1c-T, 2c-T, 4a oraz 8c-T, z którymi prowadzi zajęcia rewalidacji indywidualnej na swoją stronę padlet , na której według planu będą pojawiać się nowe zadania.Link do zasobów zamieszczonych na portalu padlet.com dostępny jest bezpośrednio u nauczyciela prowadzącego, a środkiem komunikacji jest MobiDziennik.

______________________________________________________________

Nauczyciel pani Katarzyna Kokoszka - Olszówka

klasa 4 i 5

Zapraszam uczniów z klas czwartych i piątych, z którymi prowadzę zajęcia rewalidacji indywidualnej na swoją stronę padlet, na której według planu będą pojawiać się nowe zadania. Link do zasobów zamieszczonych na portalu padlet.com dostępny jest bezpośrednio u nauczyciela prowadzącego, a środkiem komunikacji jest MobiDziennik.

_____________________________________________________

Nauczyciel pani Katarzyna Kalka

klasy 2c, 8a, 8c

Pani Katarzyna Kalka zaprasza uczniów z klasy II c - T, VIII a, VIII c-T, z którymi prowadzi zajęcia rewalidacji indywidualnej na swoją stronę padlet, na której wg planu będą pojawiać się nowe zadania. Link do zasobów zamieszczonych na portalu padlet.com dostępny jest bezpośrednio u nauczyciela prowadzącego, a środkiem komunikacji jest MobiDziennik.

_____________________________________________________

Nauczyciel pani Aleksandra Bukowska

klasy 3c-T i 5a

27.03.2020r.

Pani Aleksandra Bukowska zaprasza uczniów z klasy 3c-T, oraz 5a, z którymi prowadzi zajęcia rewalidacji indywidualnej na swoją stronę padlet , na której według planu będą pojawiać się nowe zadania. Link do zasobów zamieszczonych na portalu padlet.com dostępny jest bezpośrednio u nauczyciela prowadzącego, a środkiem komunikacji jest MobiDziennik.

Zmieniony ( 06.04.2020. )