Menu główne
Start
Aktualności
Kalendarz roku szkolnego
Egzamin gimnazjalny
Wydarzenia szkolne
O naszej szkole
Dokumenty szkolne
Wykaz podręczników
Plan lekcji
Zajęcia pozalekcyjne
Świetlica
Gabinet logopedy
Biblioteka szkolna
Klub Europejski
eTwinning
Projekty unijne
Sport w szkole
Oddziały szpitalne
SKO
Sześciolatek w szkole
Uczeń z klasą
Galeria sukcesów
Foto-galeria
Szukaj
Galeria sukcesów 2010/2011 PDF Drukuj Email
Wpisał: Asia Synecka   
27.09.2010.
Image
                     
                  
W tej zakładce możecie przeczytać o sukcesach naszych uczniów.
           
            
           
********************
********************************** 
         
            
  BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY  
27 września 2010
                                
Uczennica klasy I A Marta Bazan zajęła I miejsce
i zdobyła nagrodę główną w konkursie plastycznym  zorganizowanym
przez firmę STATOIL "BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY".
           
Image
               
*********************
************************************ 
              
  
 SUKCESY SPORTOWE
                 
Międzynarodowe Integracyjne Grand Prix Bytomia 2010

Nasi uczniowie wzięli udział i odnieśli sukces w Międzynarodowym
Integracyjnym Grand Prix Bytomia  w tenisie stołowym w kategorii "Żak": 
                           
Michał Stofrowski – I miejsce
Mateusz Trzcionka –  II miejsce
Patryk Kowalik –  III miejsce
        
          
       
*********************************************
**************************
                  
TYDZIEŃ e-TWINNING         
  
  Podczas tygodnia eTwinning (25 – 29.11) uczniowie klas I-III wzięli
udział w konkursie plastycznym na najbardziej pomysłowe wykonanie
flagi Unii Europejskiej. Prace zostały wyeksponowane na wystawie
w holu szkoły. Najpiękniejsze prace wykonali:
 
Gabriela Jaskuła  uczennica kl. IIa - I miejsce
Jessica Halamus  uczennica kl. Ia  - II miejsce
Oliwia Tomicka  uczennica kl. IIa - III miejsce
 
Wyróżnienia otrzymali:
Przemysław Wilk  - uczeń kl. IIb
Marta Bazan  - uczennica kl. Ic
Nicolas Gerlich - uczeń kl.IIa
Joanna Figiel - uczennica kl.IIIb
Marta Brudło - uczennica kl.IIa
Maksym Kajca - uczeń kl.Ia
Kamila Okońska - uczennica kl.IIb
Michał Jasiński - uczeń kl.IIa
Wiktoria Biskup - uczennica kl.IIa
Emilia Jasińska - uczennica kl.Ia 
  
Uczniowie klas IV-VI wzięli udział w konkursie wiedzy o Unii Europejskiej.
Każdą klasę reprezentowała dwuosobowa drużyna, której zadaniem było
wykazać się jak największą znajomością historii, instytucji i krajów
Unii Europejskiej. Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:
 
I miejsce zajęli uczniowie z kl. VIc – Damian Kaczmarczyk i Łukasz Masek
II miejsce zajęli uczniowie z kl. VIb – Kacper Okorski i Oliwia Fraszyk
III miejsce zajęły uczennice kl. IVa – Dorota Bajon i Dominika Owczarek

         
     
**********************************************
*************************** 
          
        
     KONKURS WIEDZY O FRYDERYKU CHOPINIE  
                                                 
10 listopada podczas akademii z okazji Święta Niepodległości
Pani Dyrektor wręczyła nagrody i dyplomy laureatom
Szkolnego Konkursu wiedzy o Fryderyku Chopinie:

I miejsce zajęła Natalia Wojciechowska z klasy VIc
II miejsce zajęła Natalia Daniel z klasy VIc
III miejsce zajęła Agnieszka Jeżyk z klasy VIa
oraz Klaudia Maniecka z klasy VIc
Wyróżnienie uzyskała Oliwia Fraszyk z klasy VIb
       

Image 
    
     
**********************************************
***************************  
          
       
23.11.2010. JESIENNE INSPIRACJE
    
Uczennica kl. IVa Dominika Owczarek została laureatką międzyszkolnego konkursu
"JESIENNE INSPIRACJE". Konkurs zorganizowany został przez SP nr 4 w Bytomiu.
Zadaniem konkursowym było samodzielne napisanie wiersza o tematyce
jesiennej i ciekawe wkomponowanie go w pracę plastyczną.
       
Image
     
        
************************
**************************************
                
                    
        PRÓBNY SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY 
                                              
30 listopada 2010 roku został przeprowadzony w klasach szóstych
pierwszy próbny sprawdzian. Test pod tytułem „Podróże”, opracowany
został przez wydawnictwo WSiP.
                    
Uczniowie, którzy osiągnęli najlepsze wyniki:
                           
Brzezina Damian 6a, Ignasiak Krzysztof 6a, Fraszyk Oliwia 6b,
Patrak Mateusz 6b, Daniel Natalia 6c, Maniecka Klaudia 6c
           
                                
                  
******************
********************************

      
        
        
KONKURS PLASTYCZNY "GRA PLANSZOWA" 
            
Uczennice Magdalena Gasztych i Marzena Kostro zajęły II miiejsce w konkursie
plastycznym "Gra planszowa" zorganizowanym przez SP nr 16 w Bytomiu.
          
        
          
********************
*************************************
     
         
KONKURS PLASTYCZNY "CHCĘ SIĘ ZDROWO ROZWIJAĆ - ALKOHOL TO WRÓG"
     
Uczeń klasy IIIc Arkadiusz Tworek zajął III miejsce w konkursie plastycznym
zorganizowanym przez SP nr 21 w Bytomiu zatytułowanym "Chcę się zdrowo
rozwijać - alkohol to twój wróg". Wyróżnieni w tym konkursie zostali Jessica
Stachowiak oraz Jakub Filipiak.
     
      
            
*****************************************
***********************
      

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS  "ŚLĄSK SŁOWEM MALOWANY"
07.12.2010.
                                          
 Kacper Okorski z klasy 6b zajął III miejsce w międzyszkolnym konkursie
literackim "Śląsk słowem malowany", a wyróżnienia uzyskali
Dominika Owczarek, Jessica Stachowiak, Patrycja Tabaka i Artur Kostenko.
                           
Image
     
      
**************************
*************************************************
              
     
10.12.2010.  FINAŁ MIEJSKIEGO KONKURSU
"Bytom - Recklinghausen Miasta Partnerskie"
                                 
Nasi uczniowie zdobyli wyróżnienia w  konkursie plastycznym zorganizowanym
z okazji dziesięciu lat partnerstwa Bytomia z niemieckim miastem Recklinghausen.
Finał konkursu odbył się podczas gali w Państwowym Zespole Szkół Budownictwa.
W kategorii klas I-III wyróżnienie za swoją pracę zdobył Przemysław Wilk z klasy 2b,
a w kategorii klas IV-VI wyróżnienie zdobyli Sebastian Walesa i Michał Stofrowski
z klasy 4a.
         
  Image
         
                  
****************************
***************************************************
                  
           
         
SZKOLNY KONKURS "MISTRZ ORTOGRAFII"
          
W grudniu odbył się szkolny konkurs "Mistrz ortografii".
Tytuł Szkolnego Mistrza Ortografii zdobyły:
                   
Dorota Bajon  - kl. 4a
Aleksandra Podsiadło - kl. 5a
Angelika Kozłowska - kl. 6c
                 
                      
            
*******************************
**************************************************** 
                
                  
PRZEDMIOTOWY KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO
Z ELEMENTAMI HISTORII
              
Trzy uczennice naszej szkoły wzięły udział w etapie wojewódzkim
przedmiotowego konkursu języka poskiego z elementami historii.
Są to Klaudia Maniecka i Angelika Kozłowska z kl. VIc oraz Oliwia
Matusik z klasy VIb.
               
                       
*********************************
********************************************
                         
                        
 
       II  PRÓBNY SPRAWDZIAN   SZÓSTOKLASISTY 
                                      
 13 stycznia uczniowie klas VI pisali drugi już w tym roku
szkolnym sprawdzian próbny pod tytułem „Afryka”,
opracowany przez wydawnictwo Operon.
Sprawdzian trwał 60 minut. Maksymalna liczba punktów
jaką mogli uzyskać uczniowie to 40.
                      
Uczniowie, którzy osiągnęli najlepsze wyniki:
 
Krzysztof Ignasiak 6a, Oliwia Fraszyk 6b, Tomasz Tukalski 6c,
Natalia Daniel 6c, Klaudia Maniecka 6c
                
                         
                        
*********************
**************************************
                         
                            
SUKCESY SPORTOWE
                    
Ogólnopolski Turniej Orlika
                       I miejsce drużyny dziewcząt w eliminacjach miejskich
do Ogólnopolskiego Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska.
                            
Ogromny sukces małych i dużych
16 listopada reprezentacja naszej szkoły licząca aż 50 osób osiągnęła
ogromny sukces. Uczniowie klas II-V zdobyli III miejsce w Mistrzostwach
Bytomia w Turnieju Gier i Zabaw. Hurra !!!
                 
                            
                               
**********************
*****************************************

                            

LAUREACI KONKURSU O TYTUŁ  "UCZNIA Z KLASĄ"

W I semestrze roku szkolnego 2010/2011 po raz pierwszy został przyznany
tytuł "Ucznia z klasą". Dyplomy wręczyła pani dyrektor Urszula Pelc
podczas uroczystego apelu z okazji Święta Patrona Szkoły.
Następujący uczniowie zostali wyróżnieni tym tytułem:

Klasy I-III

1a –
Jessica Halamus

1b – Piotr Sanitra

1c – Marta Bazan, Tomasz Grabowski

2a – Michał Jasiński, Jakub Komar

2b – Anna Huras, Jakub Krawczyk

2c – Weronika Burek

3a – Magdalena Gasztych, Natalia Łachowska

3b – Aleksandra Magusiak

3c – Filip Szynacha

                 
    Image

                                   
Klasy IV-VI

4a – Dominika Owczarek, Dorota Bajon

4b – Natalia Gluza

4c – Karol Rosołek

5a – Aleksandra Podsiadło, Sandra Dziuba, Ewa Bednarska

5b – Sandra Czech

5c – Katarzyna Klyta

6a – Krzysztof Ignasiak, Damian Brzezina, Agnieszka Jeżyk

6b – Dawid Majewski

6c – Angelika Kozłowska, Natalia Wojciechowska,
Klaudia Maniecka, Natalia Daniel, Aleksander Pęciak

     
Image
                     
          

*********************************         

"Z BAJKĄ W TLE"

Angelika Kozłowska uczennica klasy VIc zajęła II miejsce w Miejskim
Konkursie Muzyczno Teatralnym  "Z bajką w tle", gdzie zaśpiewała
piosenkę "Kolorowy świat"  z filmu "Pokahontas"

                        

**********************************
               

KONKURS MATEMATYCZNY

Uczennica klasy VI c Klaudia Maniecka zajęła XI miejsce w VII Miejskim
Konkursie  Matematycznym dla szkół podstawowych zorganizowanym
pod patronatem Wydziału Oświaty Urzędu Miejskiego w Bytomiu.

                          

**********************************

                   
"ŚWIAT DINOZAURÓW"

W konkursie plastycznym "Świat dinozaurów"  I miejsce zajęła Gabriela
Jaskuła z kl. IIa, a wyróżnienie zdobyła Weronika Engelman z kl.IIIb.

                      

**********************************
                      

"KOLORY WIOSNY"

Uczeń Jakub Birk zajął I miejsce w międzyświetlicowym  konkursie
plastycznym "Kolory wiosny".

                     
*********************************

                         
  III PRÓBNY SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY
                                      
3 marca uczniowie klas szóstych pisali trzeci
sprawdzian próbny pod tytułem „Zdrowie”,
opracowany przez wydawnictwo WSIP.

Sprawdzian trwał 60 minut. Maksymalna liczba
punktów jaką mogli uzyskać uczniowie to 40.
                
Uczennica, która osiągnęła najlepszy wynik:
Klaudia Maniecka kl. VIc
                         
                  
******************************

 

      
SUKCESY SPORTOWE

Otwarte Mistrzostwa Bytomia w łyżwiarstwie szybkim

W niedzielę 20 lutego 20 osobowa reprezentacja Trójki wzięła udział
w Mistrzostwach Bytomia w łyżwiarstwie szybkim. Uczestnicy mieli
za zadanie przejechać 2 okrążenia.
                          
Nasze sukcesy:
                        
I miejsce Lechosław Jacyszyn w kategorii Open mężczyzn

W kategorii dziewcząt szkół podstawowych:
                          
II miejsce Dorota Bajon - kategoria –rocznik 2000 i młodsze
I miejsce Agnieszka Jeżyk- kategoria-rocznik 1998
II miejsce Natalia Daniel- kategoria-rocznik 1998
III miejsce Natalia Rębas - kategoria-rocznik 1998

W kategorii chłopców szkoł podstawowych:
                               
II miejsce Adam Tworek –kategoria – rocznik 1998
III miejsce Tomasz Tukalski - kategoria-rocznik 1998

                
II Otwarte Mistrzostwa Bytomia w tenisie stołowym
                         
26 marca 2011, w sobotę  36 reprezentantów  naszej szkoły wzięło 
udział w II Otwartych Mistrzostwach Bytomia w tenisie stołowym,
które odbyły się w hali OSiR-u „Na skarpie”
                         
Oto nasze sukcesy:
                          
II miejsce mgr Aleksandra Bukowska w kategorii Open Kobiet,
 natomiast w kategorii dziewcząt szkół podstawowych
III miejsce Anna Cebula
IV miejsce Natalia Spyra
W kategorii chłopców szkół podstawowych
II miejsce Damian Okoński
                
               
Drużynowe Mistrzostwa Bytomia w badmintonie
                      
II miejsce  - reprezentacja chłopców:
Maciej Maniecki i Tomasz Tukalski
               
                   
Drużynowe Mistrzostwach Bytomia w szachach
                
II miejsce  - reprezentacja dziewcząt:  
Agnieszka Łachowska, Natalia Łachowska
                   
III miejsce reprezentacja chłopców:
Kacper Okorski i Daniel Skrzydlak
      
I miejsce indywidualnie: 
Daniel Skrzydlak
             
                    
Drużynowe Mistrzostwa Bytomia w Pływaniu
                     
III miejsce reprezentacja chłopców
             
               
VII Międzyszkolne Rozgrywki Sportowe Klas III
(06.04.2011)
            
I miejsce reprezentacja klas III - dziewczęta i chłopcy
                                         
           
           
           
********************************
                             
                            
 SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY
                                      
5 kwietnia uczniowie klas szóstych pisali sprawdzian  po klasie szóstej.
Sprawdzian trwał 60 minut. Maksymalna liczba punktów jaką mogli
uzyskać uczniowie to 40.
                
Uczniowie, którzy osiągnęli najlepsze wyniki to:
                       
Oliwia Fraszyk   z kl. VIb
Krzysztof Ignasiak   z kl. VIa
                  
Klaudia Maniecka   z kl. VIc
Natalia Wojciechowska  z kl. VIc
                
*********************************   
                          
                      
WIOSENNE SZANTOWISKO
                  
   Nasz szkolny chór "Wesołe Trójki" pod kierunkiem mgr Mieczysława Setli
osiągnął sukces na Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Żeglarskiej -  zdobyliśmy
I miejsce w kategorii szkół podstawowych, klasy IV-VI. Gratulacje!
                    
********************************
         
KONKURS WIEDZY POŻARNICZEJ
                                         
27 maja odbył się Konkurs Wiedzy Pożarniczej. Naszą szkołę reprezentowały
trzy uczennice klasy 6c: Natalia Daniel, Angelika Kozłowska i Natalia
Wojciechowska.
Pisemny test odbył się w SP nr 3, a dalszy ciąg konkursu 
odbył się w budynku Komendy Rejonowej Państwowej Straży Pożarnej.
W końcowym rezultacie zajęliśmy I miejsce drużynowo, 
a Natalia Daniel zajęła II miejsce w klasyfikacji indywidualnej. 
           
            *********************************  
                    

LAUREACI KONKURSU O TYTUŁ  "UCZNIA Z KLASĄ"

Na koniec roku szkolnego 2010/2011 tytuł "Ucznia z klasą"
oraz "Absolwenta z klasą"zdobyli następujący uczniowie:

"UCZEŃ Z KLASĄ"
Ia:
Kinga Konewka
Jessica Halamus
Nicolas Letkiewicz
              
Ib:
Piotr Sanitra
            
Ic:
Matra Bazan
Tomasz Grabowski
                
IIa:
Gabriela Jaskuła
Jakub Komar
               
IIb:
Anna Huras
Jakub Birk
Jakub Krawczyk
IIc– terapeutyczna:
Weronika Burek
                  
IIIa:
Wiktoria Misz
Ewa Greń
                   
IIIb:
Aleksandra Kanios
Joanna Figiel
               
IIIc - terapeutyczna:
Magdalena Kowalska

IVa:
Dominika Owczarek
Dorota Bajon
Jessica Stachowiak
      
IVb:
Kamil Mazurczyk
Natalia Gluza
            
IVc – terapeutyczna:
Karol Rosołek
                
Va:
Ewa Bednarska
Sandra Dziuba
Aleksandra Podsiadło
Agnieszka Łachowska
Weronika Majewska
                   
Vb:
Maciej Maniecki
Sandra Czech
Aleksandra Medyńska
Vc– terapeutyczna:
Katarzyna Klyta
               
„ABSOLWENT Z KLASĄ”
VIa:
Krzysztof Ignasiak
Agnieszka Jeżyk
Damian Brzezina
           
VIb:
Mateusz Patrak
Oliwia Fraszyk
                   
VIc:
Natalia Daniel
Natalia Wojcichowska
Klaudia Maniecka
Angelika Kozłowska
             
*****************************
           
Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! 
          
         
         
Zmieniony ( 04.11.2011. )
 
Sondy
Mój ulubiony przedmiot to...
 
RODZICE
Ważne informacje
Rada Rodziców
Reforma edukacji
Egzamin gimnazjalny
Kadra SP 3
Dokumenty szkolne
Fundusz stypendialny
Szkoła dla rodziców
Bezpieczeństwo w sieci
Kontakt