Menu główne
Start
Aktualności
Kalendarz roku szkolnego
Egzamin ósmoklasisty
Wydarzenia szkolne
O naszej szkole
Dokumenty szkolne
Wykaz podręczników
Plan lekcji
Zajęcia pozalekcyjne
Świetlica
Gabinet logopedy
Biblioteka szkolna
Klub Europejski
Programy-projekty-akcje
Projekty unijne
Projekt edukacyjny "Dzieci polskie..."
Sport w szkole
Szkoła Promująca Zdrowie
Oddziały szpitalne
SKO
Sześciolatek w szkole
Uczeń z klasą
Foto-galeria
Petycje
Szukaj
Uczeń z klasą PDF Drukuj Email
Wpisał: Asia Synecka   
17.01.2011.
Image
  
UCZEŃ Z KLASĄ
w roku szkolnym 2018/ 2019

1A Roksana Jakubiak
1B Marcelina Majchrzak
1C Maja Olek
1D Jasmina Klisz
2A Nikola Rosiak
2B Marcel Szmelik
2C Martin Fabian
3A Amelia Sulewska/Magdalena Skop
3B Izabela Król
4A Natalia Oświęcimska
4B Wiktoria Roszak
4C Agata Kolanyk
4D Martyna Bujoczek
5A Kajetan Watoła
5B Artur Michalik
5C Wiktoria Szostek
5D Zuzanna Kolanowska
6A Karolina Halamus
6B Agata Oskroba
6C Alan Lot
7A Alicja Grajcar
7B Paulina Joniec
7C Denis Lot

Absolwent z klasą
w roku szkolnym 2018/ 2019
 

8A Martyna Magusiak
      Wiktoria Madeja
8B Wiktoria Mazurczyk
8C Krystyna Lot

Uczeń z klasą
 ______________
    

"UCZEŃ Z KLASĄ"
w roku szkolnym 2017/2018

Na koniec roku szkolnego tytułem "Ucznia z klasą" zostali wyróżnieni
następujący uczniowie:

1a - Katarzyna Nawrat, 1b - Julia Szuster, 1c - Oskar Szuster,
2a - Magdalena Skop, 2b - Oliwia Biel,
3a - Martha Antoniak, 3b - Weronika Markusik, 3c - Paulina Żuchowska,
3d Martyna Bujoczek,
4a - Kajetan Watoła, 4b - Krzysztof Grzyszek,
4c - Amelia Heinze, 4d - Alicja Ambroży,
5a - Karolina Halamus, 5b - Agata Oskroba,
6a - Laura Jagielska, 6b - Martyna Pękacz, 6c - Michał Jastrzębski,
7a - Wiktoria Madeja, 7b-  Karolina Maniecka
  

Więcej zdjęć w galerii...   

__________________

  
   
WYKAZ UCZNIÓW, KTÓRZY OTRZYMALI TYTUŁ „UCZNIA Z KLASĄ”
  w I semestrze roku szkolnego 2017/2018


KLASA I A
Magdalena Chyt
Klasa I B
Anastazja Yarychlewska
Klasa I C
Oskar Szuster

Klasa II A
Amelia Sulewska
Klasa II B
Oliwia Biel

Klasa III A
Natalia Oświęcimska
Klasa III B
Weronika Markusik
Klasa III C
Agata Kolanyk
Klasa III D
Paulina Kukulak

Klasa IV A
Kajetan Watoła
Klasa IV B
Krzysztof Grzyszek
Klasa IV C
Amelia Heinze
Klasa IV D
Alicja Ambroży
Klasa IV E
Olimpia Haas


Klasa V A
Karolina Halamus
Klasa V B
Agata Oskroba
Klasa V C

   
Klasa VI A
Laura Jagielska
Klasa VI B
Aleksandra Broda
Klasa VI c
Michał Jastrzębski
  

_____________
   
   
WYKAZ UCZNIÓW, KTÓRZY OTRZYMUJĄ TYTUŁ „UCZNIA Z KLASĄ”
  NA KONIEC ROKU SZKOLNEGO 2016/2017
  

Klasa I A
Magdalena Skop
Klasa I B
Zuzanna Podstawny-Gawrońska

Klasa II A
Julia Wieczorek
Klasa II B
Wiktoria Roszak
Klasa II C
Paulina Żuchowska
Klasa II D
Martyna Bujoczek

Klasa III A
Emilia Tyrala
Klasa III B
Oliwia Loc
Klasa III C
Oliwia Kania
Klasa III D
Zuzanna Fogel
Klasa III E
Wiktoria Wołyniec
 

        

Klasa IV A
Karolina Halamus
Klasa IV B
Agata Oskroba
Klasa IV C
Nadia Goman

Klasa V A
Kinga Konefał
Klasa V B
Aleksandra Broda
Klasa V C
Denis Lot
   
Klasa VI A
Martyna Magusiak
Klasa VI B
Wiktoria Mazurczyk
Klasa VI c
Krystyna Lot

   

_________________
   
   
PODSUMOWANIE I SEMESTRU 2016/2017
NADANIE TYTUŁU "UCZEŃ z KLASĄ"
  12 stycznia 2017r.
  

 klasa I a
Magdalena Skop
klasa I b
  -

klasa II a
Natalia Oświęcimska
klasa II b
Wiktoria Roszak
klasa IIc
Paulina Żuchowska
klasa II d
Martyna Bujoczek

klasa III a
Emilia Tyrala
klasa III b
Emilia Gasztych
klasa IIIc
Amelia Heinze
klasa III d
Zuzanna Kolanowska
klasa III e
Wiktoria Wołyniec

           

klasa IVa
Emilia Jagielska
klasa IVb
Marek Milczarek
klasa IV c
Nadia Goman

klasa Va
Kinga Konefał
klasa Vb
Aleksandra Broda
klasa Vc
Wiktoria Bonisławska

klasa VI a
Martyna Magusiak
klasa VIb
Karolina Maniecka
klasa VIc
Krystyna Lot
    

    

    

   

   
  
Uczniowie klas I-III wyróżnieni tytułem "Uczeń z klasą"
  
   
  
Uczniowie klas IV-VI wyróżnieni tytułem "Uczeń z klasą" 
   
_____________________
    
   
     
UCZNIOWIE, KTÓRZY OTRZYMUJĄ TYTUŁ UCZNIA Z KLASĄ
I TYTUŁ ABSOLWENTA Z KLASĄ
W  ROKU SZKOLNYM  2015/2016

KLASA I A
Anna Binkiewicz
Klasa I B
Zuzanna Leśniewska
Klasa I C
Paulina Żuchowska
Klasa I D
Julia Tomsia
--------------------
Klasa II A
Emilia Tyrala
Klasa II B
Oliwia Kilarska
Klasa II C
Amelia Heinze
Klasa II D
Julia Dziubek
Klasa II E
Ksawery Szynacha
---------------
Klasa III A
Karolina Halamus
Klasa III B
Agata Oskroba
Klasa III C
Nadia Goman
------------------------
Klasa IV A
Kinga Konefał
Klasa IV B
Nicole Serafin
Klasa IV C
Michał Jastrzębski
------------------------
Klasa V A
Martyna Magusiak
Klasa V B
Martyna Kałużna
Klasa V C
-------------------------
Absolwent z klasą 
Klasa VI A
Marta Bazan
Klasa VI B
Paweł Sanitra
Klasa VI c
--------------------------
  _________________
   
       
"UCZEŃ z KLASĄ"
PODSUMOWANIE PIERWSZEGO SEMESTRU 2015/2016
12 lutego 2016r.
   
Podczas apelu zorganizowanego przez Radę uczniów odbyło się
nadanie tytułu "Ucznia z klasą", wręczenie dyplomów i nagród w konkursach
organizowanych w pierwszym semestrze roku szkolnego 2015/2016,
wyróżnienie uczniów  odznaczających się wysoką frekfencją oraz sukcesami
sportowymi.
   
     
       
WYKAZ UCZNIÓW, KTÓRZY OTRZYMUJĄ TYTUŁ „UCZNIA Z KLASĄ”
W I SEMESTRZE  W  ROKU SZKOLNEGO 2015/2016
 Klasa I A
Anna Binkiewicz
Klasa I B
Julia Zdebelak
Klasa I C
Paulina Żuchowska
Klasa I D
Mateusz Warszewski
Klasa II A
Emilia Tyrala
Klasa II B
Oliwia Ptaszyk
Klasa II C
Wiktoria Szostek
Klasa II D
Zuzanna Fogel
Klasa II E
---
Klasa III A
Damian Ciesek
Klasa III B
Agata Oskroba
Klasa III C
Paweł Klisz
 
Klasa IV A
Kinga Konefał
Klasa IV B
Aleksandra Broda
Klasa IV C
---
Klasa V A
Martyna Magusiak
Klasa V B
Karolina Maniecka
Klasa V C
Krystyna Lot
 
Klasa VI A
---
Klasa VI B
Paweł Sanitra
Klasa VI c
---
    
   
   
  
_______________
   
    
UCZNIOWIE I ABSOLWENCI Z KLASĄ
w roku szkolnym 2014/2015
24 czerwca 2015 
      
Podczas apelu Rady Uczniów ogłoszone zostały wyniki konkursu
"Uczeń z klasą". Wyróżnieni zostali również uczniowie, którzy mieli
osiągnięcia w konkursach, wysokie wyniki w nauce
oraz 100% frekwencję.
   
        
"Absolwenci z klasą" - uczniowie klas VI
      
    

     
"Uczniowie z klasą" w klasach IV i V
             
   
  
Uczniowie, którzy otrzymali tytuł „Ucznia z klasą”
oraz „Absolwenta z klasą”  w  roku szkolnym 2014/2015:
   

 Klasa I A
Emilia Tyrala
 Klasa I B
Mateusz Kruk
 Klasa I C
Oliwia Kania
 Klasa I D
Zuzanna Kolanowska
 Klasa I E
Krzysztof Grzyszek

 Klasa II A
Damian Ciesek
 Klasa II B
Agata Oskroba
 Klasa II C
Nicole Schneider
..............................

 Klasa III A
Laura Jagielska
 Klasa III B
Martyna Pękacz
 Klasa III C
-----

 Klasa IV A
Martyna Magusiak
 Klasa IV B
Wiktoria Mazurczyk
 Klasa IV C
Angelika Nowak

   

   
.............................  

 Klasa V A
Marta Bazan
 Klasa V B
Piotr Sanitra
 Klasa V C
Katarzyna Klencz

 Klasa VI A
Oliwia Tomicka
 Klasa VI B
Anna Huras
 Klasa VI c
Patryk Halfar

    

    
.........................  

    
_______________
   
  
 

"UCZEŃ Z KLASĄ" w I SEMESTRZE 2014/2015
28 stycznia 2015
   
Po raz kolejny rozstrzygnięto konkurs o tytuł "Ucznia z klasą".
Wyróżniono również uczniów osiągających sukcesy naukowe,
sportowe i artystyczne oraz tych, którzy w pierwszym
semestrze mieli 100% frekwencję.
   
 "Uczniowie z klasą": 

Klasa I A
Igor Ryński
Klasa I B
Artur Milczarek
Klasa I C
Oliwia Kania
Klasa I D
Vanessa Gerc
Klasa I E
Krzysztof Grzyszek

Klasa II A
Karolina Halamus
Klasa II B
Agata Oskroba
Klasa II C
Seweryn Daniszewski

Klasa III A
Kinga Konefał
Klasa III B
Paulina Joniec
Klasa III C
Paulina Kłoczko
   

Klasa IV A
Martyna Magusiak
Klasa IV B
Natalia Karp
Klasa IV C
Krystyna Lot

Klasa V A
Emilia Jasińska
Klasa V B
Klaudia Piontek
Klasa V C
Andrzej Łęcik

Klasa VI A
Oliwia Tomicka

 

 


   

  
   
__________________

     

"UCZNIOWIE I ABSOLWENCI Z KLASĄ" 
W ROKU SZKOLNYM 2013/2014
27.06.2014.

Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego zostały wręczone
dyplomy i plakietki "Uczeń z klasą" oraz "Absolwent z klasą".

"Uczniowie z klasą"

klasa Ia – KAROLINA HALAMUS
klasa Ib – AGATA OSKROBA
klasa Ic – PATRYK OLECH
klasa IIa – KINGA KONEFAŁ
klasa IIb – BARTOSZ GÓRAK
klasa IIc – PAULINA KŁOCZKO
klasa IIIa – KAMIL CZUPRYŃSKI
klasa IIIb – MARTYNA KAŁUŻNA
klasa IIIc – KRYSTYNA LOT
klasa IVa – MARTA BAZAN
klasa IVb – TOMASZ GRABOWSKI
klasa IVc – ADAM KOWALSKI
klasa Va – OLIWIA TOMICKA
klasa VB – ANNA HURAS
klasa Vc – PATRYK HALFAR


„Absolwenci z klasą”
    
kasa VIa – MAGDALENA GASZTYCH
klasa VIb – MARTYNA MAGUSIAK
klasa VIc – MAGDALENA KOWALSKA



 
Więcej zdjęć w galerii...

____________________

  

"UCZNIOWIE I ABSOLWENCI Z KLASĄ" 
W ROKU SZKOLNYM 2012/2013
28.06.2013.

Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego zostały wręczone
dyplomy i plakietki "Uczeń z klasą" oraz "Absolwent z klasą".

"UCZNIOWIE Z KLASĄ"   KLASY I – III
 
IA   Barabara Żelichowska
IB   Bartosz Górak
IC   Paulna Niedźwiedź

IIA   Natalia Pfajfer
IIB   Sandra Paśnik

IIIA   Kamil Charuży
IIIB   Marta Bazan
IIIC  Adam Kowalski

"UCZNIOWIE Z KLASĄ"   KLASY IV – VI

IVA   Oliwia Tomicka
IVB    Anna Huras
IVC   Weronika Burek

VA    Natalia Łachowska
VB     Aleksandra Magusiak
VC    Magdalena Kowalska
 

„ABSOLWENCI Z KLASĄ”  KLASY VI

VIA  Dominika Owczarek
VIB  Natalia Gluza
VIC   Daria Konstanty


Więcej zdjęć w galerii... 

      

___________________________________________________ 

LAUREACI KONKURSU O TYTUŁ  "UCZNIA Z KLASĄ"
(pierwszy semestr 2012/2013)

30 stycznia podczas apelu  pani wicedyrektor Małgorzata Wełna wręczyła
dyplomy uczniom, którzy uzyskali tytuł "Uczeń z klasą".

Uczniowie klas pierwszych
1a - Żelichowska Barbara, Bagiński Tomasz, Engelmann Natalia, Kaleta Patrycja
1b - Broda Aleksandra, Górak Bartosz, Graczyk Malwina, Pękacz Martyna,
Dziedzik Klaudia
1c - Konefał Kinga, Niedźwiedź Paulina, Tomaszewska Vanessa, Jagielska Laura,
Norbert Harazim


Uczniowie klas drugich
2a - Czupryński Kamil, Maszczyszyn Kacper, Pfeifer Natalia, Magusiak Martyna
2b - Mądry Jakub, Karp Natalia, Kastner Milena, Maniecka Karolina,
Mazurczyk Wiktoria
2c - Spyra Wiktoria, Lot Krystyna

 

   
Uczniowie klas trzecich
3a - Harazim Martin, Haruży Kamil, Piekłowska Zofia, Halamus Jessica, Konewka Kinga
3b - Kowalski Sebastian, Sanitra Piotr, Sanitra Paweł, Bazan Marta, Górczyński Patryk,
Grabowski Tomasz
3c - Kowalski Adam, Maszczyszyn Michał

 

  
Uczniowie klas czwartych
4a - Tomicka Oliwia, Komar Jakub, Jaskuła Gabriela, Jasiński Michał, Paluszka Natalia 
4b - Hyla Weronika, Zglińska Wanessa, Huras Anna, Wiśniowska Victoria
4c - Halfar Patryk

 
     

Uczniowie klas piątych
5a - Greń Ewa, Łachowska Natalia,
5b - Figiel Joanna, Kaczorkiewicz Dominika, Magusiak Aleksandra, Kanios Aleksandra,
Engelmann Weronika
5c - Szynacha Filip, Kowalska Magdalena

    
Uczniowie klas szóstych
6a - Owczarek Dominika
6b - Mazurczyk Kamil, Gluza Natalia
6c - Konstanty Daria

 

Aby zobaczyć więcej zdjęć, kliknij tutaj! 

_____________________________________

    

      
LAUREACI KONKURSU O TYTUŁ  "UCZNIA Z KLASĄ"
(pierwszy semestr 2011/2012)

15 lutego podczas uroczystego apelu z okazji Święta Patrona Szkoły
pani dyrektor Urszula Pelc wręczyła dyplomy uczniom, którzy uzyskali
tytuł "Uczeń z klasą". Wyróżnieni zostali następujący uczniowie:

Klasa I a
Magusiak Martyna, Maszczyszyn Kacper, Trzionka Mateusz

Klasa I b
Kastner Milena, Kilarski Konrad, Maniecka Karolina

Klasa I c
Kozielska Wiktoria

Klasa II a
Piekłowska Zofia, Halamus Jessica, Wilk Natalia

Klasa II b
Bazan Marta, Grabowski Tomasz, Sanitra Piotr

Klasa II c
Łęcik Vanessa

Klasa III a
Jaskuła Gabriela, Jasiński Michał, Tomicka Oliwia

Klasa III b
Feliks Tymon, Krawczyk Jakub, Fraszyk Oskar

Klasa III c
Burek Weronika

Klasa IV a
Łachowska Natalia, Maniecka Katarzyna


Klasa IV b
Kanios Aleksandra, Matusik Aleksandra, Kaczorkiewicz Dominika

Klasa IV c
Szynach Filip

Klasa V a
Owczarek Dominika

Klasa V b
Mazurczyk Kamil, Gluza Natalia

Klasa V c
Konstanty Daria

Klasa VI a
Majewska Weronika, Łuszczyk Joanna, Łachowska Agnieszka

Klasa VI b
Maniecki Maciej, Medyńska Aleksandra, Czech Sandra, Kurowska Marta

Klasa VI c
Klyta Katarzyna

Gratulacje!

                                  

                    
              
 LAUREACI KONKURSU O TYTUŁ  "UCZNIA Z KLASĄ"
(za rok szkolny 2010/2011)

Na koniec roku szkolnego 2010/2011 tytuł "Ucznia z klasą"
oraz "Absolwenta z klasą" zdobyli następujący uczniowie:

"UCZEŃ Z KLASĄ"
Ia:
Kinga Konewka
Jessica Halamus
Nicolas Letkiewicz
              
Ib:
Piotr Sanitra
            
Ic:
Matra Bazan
Tomasz Grabowski
                
IIa:
Gabriela Jaskuła
Jakub Komar
               
IIb:
Anna Huras
Jakub Birk
Jakub Krawczyk
IIc– terapeutyczna:
Weronika Burek
                  
IIIa:
Wiktoria Misz
Ewa Greń
                   
IIIb:
Aleksandra Kanios
Joanna Figiel
               
IIIc - terapeutyczna:
Magdalena Kowalska

IVa:
Dominika Owczarek
Dorota Bajon
Jessica Stachowiak
      
IVb:
Kamil Mazurczyk
Natalia Gluza
            
IVc – terapeutyczna:
Karol Rosołek
                
Va:
Ewa Bednarska
Sandra Dziuba
Aleksandra Podsiadło
Agnieszka Łachowska
Weronika Majewska
                   
Vb:
Maciej Maniecki
Sandra Czech
Aleksandra Medyńska
Vc– terapeutyczna:
Katarzyna Klyta
            
Image
               
„ABSOLWENT Z KLASĄ”
     
VIa:
Krzysztof Ignasiak
Agnieszka Jeżyk
Damian Brzezina
           
VIb:
Mateusz Patrak
Oliwia Fraszyk
                   
VIc:
Natalia Daniel
Natalia Wojcichowska
Klaudia Maniecka
Angelika Kozłowska
                         
Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!  
          
absolwent z klasą
                  
                            
  
  

Regulamin przyznawania tytułu „Uczeń z klasą”

w Szkole Podstawowej nr 3 w Bytomiu


I Ogólne założenia


  1. Konkurs „Uczeń z klasą” ma na celu motywowanie dzieci do odpowiedniego postępowania.

  2. Tytuł Ucznia z klasą ma wpłynąć na promowanie wśród uczniów kulturalnego zachowania, właściwych postaw społecznych, zwiększenie poziomu motywacji do nauki, inspirowanie do osiągania wysokich wyników w nauce na miarę swoich możliwości.

  3. Uczniowie rywalizują o tytuł Ucznia z klasą przez cały rok szkolny.

  4. Tytuł „Ucznia z klasą” nadaje Dyrektor Szkoły.


II Zasady


  1. Tytuł Ucznia z klasą przyznawany jest uczniom klas I – VIII.

  2. Tytuł Ucznia z klasą przyznawany jest dwa razy w roku szkolnym (na koniec każdego semestru).

  3. Wybory Ucznia z klasą trwają przez 9 miesięcy w roku szkolnym,
    tj. od 1 września do 31 maja.

  4. Na początku września wychowawca zapoznaje uczniów z regulaminem przyznawania tytułu Ucznia z klasą.

  5. Raz w miesiącu wychowawca klasy wyłania ucznia, który w najwyższym stopniu spełnia określone kryteria.

  6. Dopuszcza się, aby w comiesięcznych rozliczeniach tytuł ucznia z klasą przyznany został więcej niż jednemu uczniowi.

  7. Na koniec każdego semestru wychowawca klasy podsumowuje osiągnięcia uczniów, ustala kandydata do tytułu Ucznia z klasą i przekazuje wypełniony formularz opiekunom Rady Uczniów.

  8. Opiekunowie Rady Uczniów przedstawiają do rozpatrzenia Radzie Pedagogicznej kandydatów do tytułu Ucznia z klasą.


III Nagrody


  1. Rywalizacja toczy się między uczniami o nagrody i tytuł Ucznia z klasą.

  2. Nazwiska uczniów kandydujących do tytułu Ucznia z klasą umieszcza się co miesiąc na Klasowej Galerii Sukcesów.

  3. Na koniec każdego semestru Dyrektor Szkoły nadaje najlepszym uczniom tytuł Ucznia z klasą.

  4. Na koniec roku szkolnego Uczeń z klasą może otrzymać nagrodę rzeczową.


IV Kryteria konieczne do uzyskania tytułu Ucznia z klasą


  1. Punktualność.

  2. Systematyczne uczęszczanie do szkoły (frekwencja powyżej 80 %).

  3. Usprawiedliwione wszystkie godziny nieobecności w szkole.

  4. Systematyczne przygotowanie do lekcji (odrabianie zadań domowych, posiadanie przyborów szkolnych).

  5. Nadobowiązkowe przygotowanie materiałów do lekcji.

  6. Wywiązywanie się z obowiązku noszenia stroju szkolnego.

  7. Kulturalne zachowanie na lekcji i przerwie, w stosunku do nauczycieli, pracowników szkoły, kolegów zgodnie z obowiązującymi zasadami, tj. z godnością i szacunkiem i tolerancją dla człowieka.

  8. Kultura osobista wyrażająca się przez postawę, słowa, strój, dbanie o estetykę pomieszczeń.

  9. Osiąganie wyników w nauce na miarę swoich możliwości.

  10. Duży poziom aktywności na zajęciach.

  11. Udział w przygotowaniu imprez klasowych i szkolnych.

  12. Udział w konkursach organizowanych w szkole lub poza szkołą.

  13. Odporność na negatywne wpływy różnych patologicznych zjawisk społecznych.


V Postanowienia końcowe


  1.  Wszystkie kwestie sporne nieujęte w niniejszym regulaminie rozstrzyga Dyrektor i Rada Pedagogiczna.

Image

            

            

Zmieniony ( 18.11.2019. )
 
Sondy
Mój ulubiony przedmiot to...
 
RODZICE
Ważne informacje
Rada Rodziców
Szkoła przyjazna rodzinie
Egzamin ósmoklasisty
Kadra SP 3
Dokumenty szkolne
Fundusz stypendialny
Bezpieczeństwo w sieci
Kontakt